Yhteystiedot

Hallitus

Kari Vuorela
puheenjohtaja, MMA:n valtuuston jäsen
puh. 0400 602 165
kari.vuorela@kymp.net
LinkedIn | Facebook

Kari Turunen
varapuheenjohtaja, MMA:n valtuuston varajäsen        
puh. 0400 259 793
k.turunen@ks-gate.fi

Kalle Salli 
taloudenhoitaja
puh. 040 594 73 56
kalle.salli@gmail.com       

Maria Luotio
sihteeri, tiedottaja
puh. 050 462 3314
maria.luotio@kiinteistomaailma.fi

Petteri Ampuja
hallituksen jäsen, mökkivastaava
puh. 044 531 33 332
petteri.ampuja@gmail.com

Pasi Tuononen                              
hallituksen jäsen
puh. 044 070 0801
pasi.tuononen@turva.fi

Pekka Lehvä                               
hallituksen jäsen, seniorikilta
puh. 044 091 5911
kks.kiint-sahko@luukku.com

Marko Montonen                          
hallituksen jäsen, golfkilta
puh. 040 521 3276 
marko.montonen@diversey.com

Pekka Kudel                          
keilakilta
puh 0400 551 390
pekka.kudel@luukku.com       

MMA:n yhteystiedot

Myynnin ja markkinoinnin ammattilaiset MMA
PL 11 (käynti Asemamiehenkatu 2, 9. krs)
00521 HELSINKI

Toimisto avoinna ma-pe klo 9–15
puh. 020 122 4400 (vaihde)
info@mma.fi

Puheluhinnat 0201-alkuisiin numeroihin ovat 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min.

Katso ohjeet saapumiseen ››  

Y-tunnus: 0202232-6